SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 101m2 në shitje Mati 1, te Royal City.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:43
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
101 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
175686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te Mati 1, afër rrugës B në kompleksin Royal City.
Banesa ndodhet ne katin e VIII-të.
Kompleksi Royal City është i ndërtuar me arkitektur moderne dhe me kualitet të larte nga kompania ROYAL.
Çmimi sipas marreveshjes.

Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma te Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »