SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitje Lokali dhe Podrumi te Parku i Qytetit - Kodi 1041
Çmimi :
€145,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:05
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
175687
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali te Parku i Qytetit - Kodi 1041

Lokacioni: Afer Life Fitnesit

Siperfaqe: 70 m2 + 100 m2 Podrum

Kati: Perdhes

- Lokali per momentin funksionon Mishtore
- Lokacioni eshte ne nje vend te frekuentum

- Pranohet Kompenzim:

- €30.000 Vetur ose
- €40.000 Banes

Çmimi €145.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »