SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa prishtin lagjen dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
175737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Prishtin lagjen dardani kati i 5 e mobilume Eshte ndertim i vjeter, posedon dokumentacion te rregullt Banesa posedon 2 dhoma dhe sallon me kuzhin banjo taras me pamje ne rrugen kryesore nxemje qendrore posedon liftin podrumin dhe me Parking te mjaftushem na kontaktoni ne viber nr ‭+49 157 36557017‬ ose tel +37744550025Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
044550025
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »