SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
175750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne Qender mbrapa Meridianit (ish muzeu).Banesa perbehet nga salloni me kuzhine,dhoma e gjumit, banjo,depo dhe ka 2 ballkona, Madhesia e baneses eshte 75m2. Nje ballkon ka pamje kah qyteti ndersa tjetri mbrapa kah FSK,nje ballkon ka te instaluar mbrojtesen nga dielli.Banesa shitet komplet me kuzhine.Te gjithe te interesuarit mund te me kontaktoni permes telit.
Informata rreth publikuesit
Fisnik
Mitrovicë
045 328 102
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »