SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten extra Banesat ne objektet katerkateshe rruga B
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:50
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
175756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat jane te ndertuara nga kompania Foleja In Time. Ato jane tre objekte katerkateshe me nga tre banesa ne kat. Lifti i nadh per 13 persona.

Materiali i perdorur ne ndertim eshte prej kualitetit te larte. Klienti do te kete ibformacion per secilin material qe eshte futur ne objekt.

Këto tre objekte jane te rrethuara me oborr dhe rampë, ku te drejte shfrytezimi kane vetem banoret. ata do te kene parkingje dhe qetesi. Prej aty shihet proshtina si ne pellembe te dores. Secili objekt e ka vetem nga nje lokal.

044447885 viber
049273117Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Haki
Prishtinë
044 447 885 / 049 273 117
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »