SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa në lagjen Ulpiana
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
175762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 60m² (Neto), dhe bordum 10m². Banesa është në katin e tretë dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe trepazari ndaras, dy dhoma gjumi, 1 banjo plus, ballkon kah lindja, respektivisht kah Kisha Katolike ne Ulpianë, shpajz, ngrohje qendrore, uje dhe rrymë 24h. Banesa ka pamje nga të dyja anet, në lindje dhe përendim që ofron një ambient të këndshem dhe funksional! Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet! Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel, ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »