SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohët banesa me qera në qendër të qytetit
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:57
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
175763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohët banesa me qera në qendër të qytetit. Banesa është në katine e III-të, ka sipërfaqe prej 84m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, një banjo, dy ballkona, shpajz …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi! Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr. tel, ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »