SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Qendresa
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:41
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
175764
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne lagjen qendresa ne rr. Petro Nini Luarasi .

Shtepia ka 3.7 ari truall me gjith shtepi dhe posedon :

- 3 dhoma te gjumi te gjitha me terasa
- sallonin me kuzhine
- 3 banjo
- Garazhden per vetur
- Oborrin te rregulluar shum bukur .

Qmimi - 150.000 euro

Nr.kontaktues : 049 707 149
Viber : +38649707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »