SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL AESTATE AGENCY ZYRAME QIRA NE DARDANI
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:24
ID e produktit :
175770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira I cili gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Dardania(te Kroi I Bardh afër PTK).
Lokali posedon një njësi dhe një banjo.
Çmimi:150€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »