SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€580,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
672 m²
ID e produktit :
175774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Arberi dhe ka kater kate. Shtepi ka siperfaqe prej 672m2 dhe ka kete renditje: 4kuzhina, 4dhoma dite, 12 dhoma gjumi,5 banjo dhe 4 garazha. Shtepia shitet me cmim prej 580.000euro.
Per info:038232211,045575000
www.anem-ks.com/index.php/listing/shtepi-standarde/sh245 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »