SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€210,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
174 m²
ID e produktit :
175776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence. Shtepia ka siperfaqe prej 174m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo. Shtepia shitet me cmim prej 210.000euro.
Per info:038232211,045575000
www.anem-ks.com/index.php/listing/shtepi-standarde/sh235 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »