SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
|PEMA| - Shitet banesa 77 m², MAT 1, Royal City
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:16
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
175778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për SHITJE banesa 77 m² tek MATI 1, kompleksi "Royal City".
__
Sipërfaqja: 77 m².

Kati: 7.

Lokacioni: Rr.Muharrem Fejza, MAT 1, Prishtinë.

Karakteristikat e brendshme: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma gjumi, ballkon, banjo.

I dizajnuar për ti plotësuar kërkesat e veçanta, ky objekt ofron komoditetin dhe rehatinë përtej standardeve të zakonshme të të jetuarit.

Ideja e projektit bazohet në vizionin e kompanisë që të hartoj dhe realizoj projekte të cilësise së lartë duke iu përgjigjur më së miri kërkesave të klientëve.
Objekti ka një arkitekturë bashkëkohore me një shprehje të veçantë arkitektonike.

Pasi që destinim primar i objektit është banimi, rëndësi e veçantë i është kushtuar ngrohtësisë së objektit, e cila është arrit me përdorimin e tullës për mveshjen e fasadave dhe ngjyrave të ngrohta.
Ky objekt do të ketë një sistem të plotë menaxhimi, mirëmbajtjeje dhe shërbimesh 24h për banorët e saj.

__
"Royal City" është objekt afaristo-banesor me leje ndërtimi nga Komuna e Prishtinës, e cila gjindet në rrugën kryesore Muharrem Fejza, MAT 1.

Kompleksi banesor ka qasje në të katër anët dhe përbëhet nga tri llamela banimi (A+B+C), ku banesa gjindet ne llamellen A.

__
Çmimi:
Me marrëveshje.
__
Për më shumë informata:
045 610 444 (+Viber, Whatsapp).
__
Facebook: www.facebook.com/pema.patundshmeri/posts/746435768889694 

| PEMA PATUNDSHMERI |
Informata rreth publikuesit
Pema Patundshmëri
Ferizaj
+37745610444
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »