SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ANEM
Çmimi :
€370,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
360 m²
ID e produktit :
175779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne Marigona Residence e shtrire ne nje hapsire prej 5.60Ari. Shtepia ka siperfaqe prej 360m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, kater dhoma gjumi, tri banjo, podrum dhe garazhe. Shtepia shitet me cmim prej 370.000euro.
Per info:038232211,045575000
www.anem-ks.com/index.php/component/osproperty/sh233 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »