SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira / Shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
175780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne lagjen Ulpiana ne Prishtine
banesa ka , dy dhoma fjetje, qendrim ditor me kuzhine dhe trepezari, banjo, ballkon.
Informata rreth publikuesit
rexhep
Prishtinë
044506000
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »