SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira 3 dhomeshe me pamje 180* te Prishtines
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 00:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
116 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
175787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qira ne lagjen Arberia perballe FiveStar ne katin e 3te (kati 5 nga rruga paralele) me 3 dhoma te fjetjes, sallon dhe kuzhine, banjo, wc, depo dhe garazhim. Banesa ka pamje ne tre ane te qytetit dhe ka orientim lindje-jug-perendim.

Banesa ka gjithesejte 116m2 eshte kompleks i ri dhe me te gjitha mobilet dhe paisjet e reja.

Kushtet e qirase: pagese mujore, depozite ne shume te nje qiraje, shpenzimet tjera komunale dhe te mirembajtjes nuk jane te perfshira ne qira
Informata rreth publikuesit
Fidan
Prishtinë
049161783
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »