SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 51m2 në shitje në lagjen QAFA.
Çmimi :
€89,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
51 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
175788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 51m2 në shitje në lagjen QAFA.
Banesa gjendet në lagjen Qafa, afër pompës së benzinës IP, mbrapa kafiterisë CHE BAR, ka hymjen kah rruga UÇK si dhe kah parkingu mbrapa banesës parking I cili është I rezervuar vetëm për banorët. Banesa shitet E MOBILUAR, ka edhe podrum si dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Dhomë ndenje
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon
-Banesa poashtu posedon dhe
1. Podrum
1. Vend parking

Agjensioni për Patundshmëri
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »