SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 67m2 ne dardani ! Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
175790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:Një dhomë të madhe të ndejës, trapezarinë, një dhomë gjumi, kuzhin, ballkon dhe një banjo.Banesa, është e mobiluar, është në pozitë nga Lindja, ka ngrohje qendrore ( Termokos ) 24 orë dhe dy ashensor në funksion 24 orë si dhe vendëparkime të mjaftueshme.
Për më shumë info
049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »