SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Mati 1
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:45
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
175791
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat ne Mati 1, ne Royal, posedojne 56m2,70m2,76m2 dhe 89m2 ,kati nga I-VIII.

Cmimi 830-850euro/m2
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »