SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkohet Banes me Qira per Nderkombetar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
175799
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkohet Banesa me Qira per Nderkombetar ne Prishtin,Lagje e Preferuar eshte Mati 1

Banesat me Termokos kane perparsi

Rendidjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Kerkesa:

- Garazhd per Vetur
- Banesa te jete e pastert dhe Moderne

Çmimi i arsyeshem

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »