SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY SHTËPIA ME QIRA PARKU I QYTETIT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
4
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
175801
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet kati I shtëpis me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Parku I qytetit,kati:I dytë(II).
Shtëpia posedon:dy dhoma gjumi me banjo brenda,sallon,kuzhinë,banjo,wc dhe ballkon.
Çmimi:350€ (në çmim përfshihen shpenzimet e ujit,mbeturinat dhe interneti)
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Tel: 044 801 069
Email:info@vrestate.com
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »