SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira në Ulpianë, Prishtinë | M1
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
175811
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë me qira në Prishtinë, Ulpianë, te Momento, kati i I-rë. Ngrohje te qytetit - TERMOKOS.
Renditja:
◽ Sallon me Kuzhine,
◽ 2 dhoma te fjetjes,
◽ koridor,
◽ banjo dhe
◽ ballkon.
E renovuar dhe e mobiluar komplet me mobile te reja.
Banesa ka: ngrohje qendrore nga Termokosi, uje dhe rryme 24h...
Çmimi: 450€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 
045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Grand Hotel Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »