SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Lokali me Qira ne Dardani mbi Kurriz
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:48
Madhësia :
33 m²
ID e produktit :
175814
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjindet ne lagjen Dardania mbi Kurriz,ka nje lokacion tejet te mire dhe frekuentiv i pershtatshem per veprimtari te ndryshme.Lokali ka nje siperfaqe prej 33m2.

Lokali eshte ne dispozicion nga data 1 Dhjetor 2017
Çmimi : 320 € ( I diskutueshem per afatgjat)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »