SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qira 84m2 te mati1 ! Delta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
ID e produktit :
175815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet 5 minut nga Eulex lagja Mati1 /Lagjeja e Spitalit ,afer super vives.
Banesa gjendet ne Katin e Tret ,
Me ashensor 24 h .
Nxemje me rrym.
2 dhoma gjumi dhe
salonin me kuzhin
1depo /shpaiz
1Banjo
dhe hapsir te mjaftushme ne koridor.
Banesa esht e mobiluar me mobile te kualitetit te mir nje pjes e mobileve jan nga zvicrra.
Për më shumë informata
049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »