SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Mati 1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
175819
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne lagjen mati 1 prapa super vives.Banese eshte e RE, me mobile te REJA dhe moderne, ende te paperdorura.
2 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhine
koridori, shpajzi,
2 ballokona
kati i 4-te
parking para banese ,
kendi i lodrave per femij
hapesir gjelbruese para baneses,
e pozicionuar ne lindje
qerdhe femijve ne katin perdhese.

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »