SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa me qera 50m2 ne lagjjen bregu i diellit ! Delta
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:32
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
175823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne banesat e bardha ne lagjen Bregu i Diellit 2, perball Emona Center. Banesa eshte e mobiluar e paster dhe e renovuar. nuk ipet me qera per periudha me te shkurta se 6 muaj.
Cmimi 200 euro ne muaj
Për më shumë info
049 696 148 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »