SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira ne lagjen Dardania
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 22:43
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
98 m²
ID e produktit :
175825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa ne lagjen dardania perball viva freshit apo afer bastrades,banes ka siperfaqe prej 98m2 gjindet ne katin e 4 (lift nuk ka) dhe posedon:
-- sallon
-- kuzhine
-- dy dhoma gjumi
-- banjo
-- dy ballkona
-- nxemje nga termokosi
-- klime
Cmimi 300 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »