SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë për Zyre në Qendër (te pishat)
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:13
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
175827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ipet me qira banesa prej 80m2 ne qender te prishtines afer sheshit dhe restaurant pishes,banesa eshte ne katin e 2 dhe posedon tri dhoma ose tri njesi pune.Cmimi 400 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »