SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë për zyre ne lagjen Dardania
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:53
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
175830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa per zyre me qera , gjendet ne dardani mbrapa bustit Bill Clinton, kati 1 , mbi perdhese.
E rinovuar dhe me nje ambient pune superior, mundsi pune deri ne 7 persona, e pershtatshme per avokat , perkthyes, call center , permbarues etj. Po ashtu posedon kuzhinen , banjon , terrasen si dhe parkingun.Cmimi 500 euro

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsaspp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Informata rreth publikuesit
a plus
Prishtinë
044 666 074
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »