SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne lagjjen Mati 1 !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
175833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 50m2 me qira ne lagjjen Mati 1 , Rr.Muharrem Fejza
Banesa ndodhet ne katin e V-te dhe posedon:
Sallon me kuzhin,dhome gjumi,banjo.
Per me shume informacione na kontaktoni ne nurmat:
049157113 ose 049696148.

Na kontakti nga ora:10:00 deri 20:00
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne faqen tone ne facebook:Agjensioni Për Patundshmëri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »