SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia ne shitje
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
800 m²
ID e produktit :
175849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
450m2,posedon parcella,gabariti shtepis(madhesia)14m me 13-80m.4kateshe,kati i pare ka 1 dhome dhe kuzhine kurse 3 te tjeret nga 3 dhoma.Ka 2 hyrje dmth eshte e ndertuar per dy familje paralelisht çdonjena prej katit par der nete katertin.Gjithsej 800m2.Posedon dy garazha objekt n veti para shtepis 105m2.Eshte e ndertuar me plan dhe leje urbanizimi njiashtu gjindet ne lagje te urbanizuar.Adresa: Lagja e vneshtave,Prishtin.Mob: Viber,WhatsApp/044-164-290,Viber,WhatsApp/+381638890089.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhabir
Tërnovci I Madh
+381638890089. +37744164290
Lagjja Vneshta [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »