SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
◼Lëshohen me qira 2 objekte në Veternik në kilometrin e dyte në magjistralen PRISHTINË - GJILAN...
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Janar '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
604 m²
ID e produktit :
175861
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
◼Lëshohen me QIRA 2 objekte në Veternik në kilometrin e dyte në magjistralen PRISHTINË - GJILAN...◼Objektet kanë qasje direkt në magjistrale,kanë pozitë mjaft të volitshme për zhvillimin e veprimtarive të ndryshme(depo,fabrikë,,puntori,,depo per material ndertimorë ,mobileri etj)◼Objektet kanë oborr dhe parking të mjaftushum,një objekt ka përafersisht 10 parkingje,,kapaciteti i oborri rreth 20 parkingje totali...ka mundsi të hyhet në objekte edhe me makina të mëdha(makina ngarkuese).objektet kanë sipërfaqe:◻OBJEKTI 1:▪604m2(siperfaqe 360m2 niveli i pare dhe niveli i dyte ka sipërfaqe 144m2)po ashtu edhe 100m2 te ndara për zyre...◻OBJEKTI 2:▪604m2(sipërfaqe 360m2 niveli i parë edhe 144m2 niveli i dytë)po ashtu 100m2 të ndara për zyre...◼Të dy objektet kanë sipërfaqe të njejt,mirpo për të interesuarit për qira lëshohen edhe ndaras..Qmimi i volitshum+37745653447alisinani25@gmail.comFacebook:Maison Patundshmëri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Maison
+37745653447
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »