SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë për shitje në lagjen MATI 1
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175871
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
83 m² | 2+1 | Kati 2

○○○

Banesa ndodhet në lagjen Mati 1, Rruga Muharrem Fejza, ndërtim i ri, objekt afaristo-banimorë me standard të lartë.

Është në katin e dytë (2) të banimit. Ka hapsirë prej 83m², e cila është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo dhe terasë.

Banesa posedon ngrohje qendrore me sistem individual, dhe është e banuar nga muaji shtator 2017.

Ofrohet e mobiluar me super çmim!


Kontakt:
+386 49 705 904
info@ati.al
Informata rreth publikuesit
ATI Kosovo
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »