SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes ne shitje ne Ulpiane
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiane, mrapa AAK-se, banesa eshte e renovuar,
eshte e mobiluar ne teresi, 50m2, kati i 4-te
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 63 000 euro

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »