SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Shtepia e Pleqeve
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175875
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Leshoje banes me qira te Shtepia e Pleqeve, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 2-te, 65m2
Banesa poedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 200 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
smart
Prishtinë
049124677
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »