SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera te Parku i Qytetit per Studenta/e
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 21:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175885
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera te Parku i Qytetit per Studenta/e

Leshohet banesa me qera per studenta apo te punesuar mbrapa Hotel Sirius.
Banesa eshte e madhe 54m2 dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhine
Dhome Fjetje
Banjo
Koridor
Ballkon.
Banesa eshte e pershtatshme deri ne 5 persona.
Qmimi:250 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »