SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES NE MATI1-ME 2 GARAZHA DHE DEPO^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
175892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
kam nje banese ne Lagjen e spitalit afer banesave te komoanise Nderimi. Banesa eshte ne kete perberje:
Sallon + kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
2ballkona
2garazha
1shpajz

Banesa esht ne katin e pare dhe teresisht e mobiluar dhe e gatshme per banim te menjehershem.

Babesen e jap me qera vetem per familje apo nderkombetare...(jo per studenta)o.be.49

kontakti:
044 433 667
+37744 433 667 viber
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »