SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Shtëpia në Taslixhe
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:20
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
185 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
175893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjindet në një nga lagjet më të mira të kryeqytetit të Prishtinës pikërisht në lagjen Taslixhe.Shtëpia ka një lokacion tejet frekuentiv ku ka afer shkollat fillore dhe të mesme ,marketet e ndryshme,parkun dhe jo larg qendrës se qytetit.Shtëpia 3 katëshe është e shtrirë në 4 ari truall , dhe ka nje sipërfaqe prej 185m2 e pa mobiluar, posedon ngrohjen qendrore.Po ashtu vlen të cekët se shtëpia posedon edhe garazhin i cili ka një sipërfaqe prej 80m2.Shtëpia ka këtë renditje:

1 Dhomë Dite
Kuzhina me Shpajz
5 Dhoma Gjumi
2 Banjo
4 Ballkona

Çmimi : 1000 €

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »