SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 182m2+nenkulmi ne lagjen "NIC"
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:36
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
182 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
175894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 182m2+nenkulmi ne lagjen "NIC", me flete poseduese, perkthimi behet menjehere.

Shtepia ka kete perberje: dhome dite, kuzhine, 4 dhoma te gjumit, dy banjo dhe 3 terasa.

Cmimi eshte 130.000 euro, me mobilje.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »