SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa te 4 Llullat
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:59
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175897
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa te 4 Llullat, rr. Bajram Kelmendi, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 3-te, 70m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 68 000 euro

Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
Prishtinë
049124677
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »