SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 1350m2 ne tokbashqe ! Delta
Çmimi :
€399,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
1350 m²
ID e produktit :
175898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin+objektin 1350m2 Rr. Mbretresha Teut lagjja Tokbashqe ne Prishtine.
Objektet:
Hapsira afariste ka 1000m2 në dy etazhe me nga 500m2 ndersa shtepia ka 350m2
250m2 përdhesa dhe kati i shtëpisë ndersa 100m2 bodrumi dhe nënkulmi.

Shtëpia është plotësisht e finalizuar, e banueshme dhe është plotësisht funksionale.
Ne katine perdhes ka sallon dhe kuzhine te madhe me ndriqim te bollshem natyror
dhe me dalje ne balloknin e perdheses drejte ne oborrin e shtepise qe eshte ne nivel me perdhesen.
Ne katin e -II- jane 3 dhoma te medha gjumi dhe nje dhome me e vogel e punes.
Bodrumi edhe nenkulmi jane te finalizuara dhe plotesisht funksionale.
Hapsira afariste është gjithashtu e gatshme për disa veprimtari si psh për depo dhe administratë,
për prodhim, për disa veprimtari tjera duhet të bëhen investime te vogla shtesë, varësisht nga fusha
e aktivitetit. Për shkollë, kopsht fëmijësh, për ordinancë/klinikë, për përffaqësi diplomatike etj.
Objekti afarist dhe shtëpia mund të funksionojnë si të ndara me maqrrëveshje përndryshe për
shitje që të dyja janë pjesë integrale të tërësisë sepse disa funksione kalojnë nëpër hapsirën
afariste siç është ujësjellësi, kanalizimi, ngrohja, garazha e shtëpisë, shkallët e shtëpisë etj.
Çmimi 399.000€ Trojet ne kete zone kushtojne prej 20.000€ deri ne 30.000€ per ari
Për më shumë informata
044 556 777 ose 049 696 148
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38649406434
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »