SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 88.8m2 te Shkolla Teknike, rruges per Germi
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
175910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 88.8m2 te Shkolla Teknike, rruges per Germi.

Banesa ka kete renditje:
- dhoma e dites me kuzhine,
- dy dhoama te gjumit,
- banjo dhe
- ballkon.

Banesa eshte ne katin e shtate.
Çmimi eshte 700 euro per m2.

Per me shume informata na kontaktoni ne numrat:
| 045401212 | 044755859 | 049413158 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »