SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira kati i I-rë i shtepis-O87
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
17 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
175912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira kati i parë i shtepis,ne Lagjjen e Spitalit, me siperfaqe 90m2, shtepia ka hyrje te vecante.
Kati i shtepis posedon:
-sallon
-kuzhin
-2 dhoma gjumi
-banjo
Kati eshte komplet i mobiluar , si dhe ka parking, nxehmje qendrore dhe kopsht.
Nr,kontaktues:049707149
Viber:+38649707149
Informata rreth publikuesit
Inon Design-Construction
Prishtinë
049707173
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »