SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese komode ne shitje ne Mati 1
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Mars
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175913
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Mati 1, e ndertuar nga Hoxha Investment Group, gjendet ne katin e 3-te, 64m2
Banesa eshte gjysem e mobiluar, ndertesa eshte nen vezhgimin e kamerave
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine
- dhome gjumi
- banjo
- bllkon
- koridor
- depo
Qmimi 44 800 euro pa mobile
46 000 euro me mobilePer me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »