SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banes komode ne Breg te Diellit
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175916
0 Shpërndarje
PĂ«rshkrimi :
Shitet banesa ne Breg te Diellit, afer shkolles fillor "ILIRIA", banesa eshte renovuar dhe mobiluar ne teresi, eshte e pozicionuar nga lindja, gjendet ne katin e 2-te, 64m2 neto, hapsire te mjaftueshme parkingu afer nderteses, ka flete poseduese
Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon
- kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
- depo
Qmimi 57 000 euro

Pe rme shume infomata munde te na kontaktoni ne numrin
049/ 124- 677
WhatsApp & Viber:
+386 49 124 677

🌐 bit.ly/2htS4cY  
Informata rreth publikuesit
SMART
049/124-677
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com TĂ« gjitha tĂ« drejtat janĂ« tĂ« rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »