SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ose Zyre te Grandi 350Euro
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ose Zyre te Grandi 350Euro

Leshohet banesa me qera per banim ose per zyre.
Banesa gjendet ne rrugen "Garibaldi" perkatesisht ne objektin perball Grandit.
Lokacioni eshte shume i pershtatshem sepse ka qarkullim shume te madhe.
Banesa eshte e pershtatshme, per avokat,noter dhe zyre te ndryshme.
Banesa eshte e madhe 54m2 dhe ka kete renditje:
Qendrimi Ditor (Salloni)
Dhome Gjumi
Kuzhine
Ballkon
Banjo
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 4.
Banesa leshohet edhe per banim me mobile ndersa per zyre mund ti largojm mobilet.
Qmimi:350 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+377 (44) 77 77 90
✆+377 (44) 132 995
✆+377 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+37744777790
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »