SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTËPIA TE SHKOLLA TEKNIKE NE RRUG KRYESORE
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:08
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
175920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në hyrje të Kolovicës, në rrugën kryesore

Shtëpia 3 kate ka 125 m2, ka hapsirë për lokale dhe është e përshtatshme për biznese

çmimi: 230.000€
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QAFA
Prishtinë
+37744768176
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »