SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal - Zyre 130m2 me qira te 4 Llullat.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:10
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
175921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet te 4 Llullat, ndodhet në katin përdhesë dhe ka në dispozicion një hapsirë të madhe në të cilën mundësohet ndarja e hapsirave sipas kërkeses, gjithashtu posedon edhe 2 WC.
Lokali ka dalje në dy rrugë të ndryshme, ndriqim të mjaftueshem, dhe hapsirë shumë të shfrytëzueshme, si dhe posedon kondicioner dhe ngrohje qëndrore.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
045/189-189; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).
Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »