SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë për Zyre / Banim tek Kafet e Vogla
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
1 Mars
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
ID e produktit :
175924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR QIRA Banesë e përshtatshme për Zyre / Banim në Qendër Prishtinës tek "Kafet e vogla" në rr. Fehmi Agani.

83m²│3 Njësi│1 Banjo│Kati 1│Garazhë

Banesa ndodhet në katin 1 të njërit prej objekteve përgjatë rr.Fehmi Agani në Prishtinë, përballë Ambasadës Kroate, tek "Kafet e Vogla". Tërësisht e renovuar, me ngrohje qëndrore elektrike dhe me pamje nga rruga dhe prapa. Aktualisht është e mobiluar për banim, mirëpo preferohet të jipet për zyre, kështu mund të largohet i gjithë invertari.

Përfshin 83m² dhe përbëhet nga 3 njësi (të gjitha të mëdha), 1 Banjo dhe 1 Koridor.

Bashkë me banesë ofrohet edhe një vendparkim në garazhat nëntokësore afër objektit.

Lokacioni:
goo.gl/maps/9ZqxQY8ZEWk 

Çmimi 800 €/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmeri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »