SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes moderne me qira ne Mati 1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:29
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
175925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banes me qira ne Mati 1, super e mobiluar, moderne, gjendet ne katin e 1-re, 80m2
Banesa posedon:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
2 ballkona
1 koridor
1 shpajz
1 garazh
Qmimi 350 euro

Per me shume informata munde te na kontaktoni ne numrin
045/ 190- 019
WhatsApp & Viber
+377 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION GROUP
Prishtinë
045190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »