SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AGENCY HOME VIP SHET Qendrën afariste (DYQANET)Prej 1400 m2 te DULIA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Janar '18
Madhësia :
1400 m²
ID e produktit :
175930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AGENCY HOME VIP SHET Qendrën afariste (DYQANET)Prej 1400 m2 te DULIA
Shesim dy katë dyqane ne Pejë te Dulija.
Shesim Dyqanet me sipërfaqe 1400m2
Shesim Dyqanet ndodhen kati 2 dhe 3
Dyqanet ne katin -2 posedojnë 700 m2
Dyqanet ne katin -3 posedojnë 700 m2
Dyqanet kan pamje nga tri anet e qytetit
Dyqanet kan infrastruktur kompletuar
Dyqanet jan ne pronsi 1/1 përkthimi i menjë hershëm te Noteri .
Dyqanet ( objekti ) eshtë i pershtashem per shumë veprimtari. Shkollë, spital, ordinanca, për shumë e shumë veprimtari biznisore .
Dyqanet shiten komplet ne tersi 1400m2
Dyqanet shiten me nje qmimim shumë Simbolik e shumë te arsyshem .
Ne pranojm dhe kompezime te ndryshme varsisht se ku dhe qka .
Ne pranojm edhe Pllaca apo objekte të ndryshme ne Prishtin.
Po ashut në te njetin objekt ne katin 1
shesim dy dyqane
Lokali me siperfaqe prej 36 m2
Lokali me siperfaqe prej 75 m2
Qmimi me marveshje shumë i arsyshëm.
Andaj ju që deshironi të keni ne posedim nje super objekt nje qender tregtare Biznisore me mega Dyqane me siperfaqe prej 1400m2
mos hezitoni ejani shikoni e binduni dhe vetë
ne ju ofrojm shumë mundesi andaj ju mirë presim 24/0r në 7 ditë te javes .
------ A G E N C Y - H O M E - V I P --------
Të interesuarit mund të më kontaktojnë .
Ne +38649699964 viber tango WhatsApp .
Ne +37744699964 viber tango WhatsApp .
Ne Skype Agency home vip Kosovo
Ne facebook Home Vip-a
Ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit.
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »